Podobné produkty (19)
Parametry a popis
| Rozměry | 140 x 220 cm |
|---|---|
| Barva | lila |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Rozměry přikrývka | 140 x 220 cm |
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Zapínání | Zip |
| Styl | Romantické |
| Styl | Elegantní |
| Gramáž - g/m² | 230 g/m² |
| Materiál | mikroplyš |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Motiv | NAOMI |
| OBLÍBENÉ ROZMĚRY | 140x220 cm |
| SADY | přikrývka i polštář |
| TYP ZAPÍNÁNÍ | se zipem |
| Délka | 220 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Výrobce | XPOSE® |
Prodloužené plyšové povlečení 140×220 pro vyšší komfort v posteli Díky povlečení z mikroplyše se čas strávený v peřinách stane tou nejoblíbenější aktivitou nejednoho z vás. Nevšední design NAOMI v gradující šedé a lila – růžové barvě dodá šmrnc světlé i tmavě laděné ložnici či pokojíku. V mikroplyši si chvíle odpočinku doslova užijete. Toto prodloužené povlečení tvoří mimořádně jemné vlákno s krátkými chloupky, které má výjimečnou schopnost vytvářet v posteli útulno a teplo. A údržba? Stačí vyprat a vyvěsit, anebo na jemný program vysušit v sušičce. Mikroplyš po vyprání rychle schne, nežmolkuje, je stálobarevný a krásně nadýchaný. Povlečení na zip snadno povléknete na peřinu 140×220 a polštář 70×90 cm. Pro dokonalý efekt si vylaďte ložnici do puntíku a kombinujte barevně mikroplyšové deky i povlaky na polštářky.
Recenze (112)
- Příjemný materiál
- Skvělá cena
- Příjemné na dotek a teplíčko
Měkkoučké, heboučké, hřejivé
- Měkký, teplý materiál
- Velký výběr vzorů i v prodloužené délce
- Možno pořídit klasickou a prodlouženou délku se stejným dekorem.
Ve spojeni s mikroplyšovým prostěradlem je spaní jak v nadýchaných teploučkých obláčcích. Probouzí v člověku chuť uložit se k dlouhému zimnímu spánku.
Vše v pořádku. Barva povlečení přesně jako na fotce. Povlečení je hřejivé a heboučké. Určitě doporučuji.
- Miluju mikroplyš
- Nežehli se
- Hned suché
- Ňuňaci
Krásné jako vždy
- Prijemne povleceni
Spokojenost
- Cena
- Šusticí materiál
Uvádí 100%bavlna, ale materiál tedy nic moc. Po vyprání šustí
Je to super doporučuji ????
- Příjemný materiál
- Žádné
- Krásné se usina
Je moc pekne
povlečení mám jako dárek pod stromeček. Vypadá velmi dobře a je heboučké a teplé
jsem spokojená, musím jen doporučit
Moc hezké
Perfektní
Skvěle barvy a materiál úžasný.
- Snadná údržba
Velmi příjemný, měkoučký materiál, krásný spánek v teple a pohodlí
- Teplo
- Nemám žádné nevyhody
Je suprovy
- Hebkost
- N