Podobné produkty (25)
Parametry a popis
| Rozměry | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Barva | fialová |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Zapínání | Zip |
| Styl | Květinové |
| Styl | Romantické |
| Gramáž - g/m² | 230 g/m² |
| Materiál | mikroplyš |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Motiv | IVANKA |
| OBLÍBENÉ ROZMĚRY | 140x200 cm |
| SADY | přikrývka i polštář |
| TYP ZAPÍNÁNÍ | se zipem |
| Délka | 200 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Výrobce | XPOSE® |
Světlé povlečení z mikroplyše 140×200 nejen pro zimní období Hledáte ideální ložní prádlo na zimu i do chladných ložnic? Pak je teploučký mikroplyš právě pro vás! Mikroplyšové povlečení a florální vzor IVANKA ocení nejen milovníci jara, ale také ti, kteří si potrpí na fialové povlečení i na pohodlný spánek. Tento design řadí ložní prádlo mezi květinové povlečení a bude slušet zejména světlým ložnicím. Mikroplyš je hřejivý a jemný materiál s výjimečnou schopností vytvářet v posteli útulno. Potěší také zapínání na zip, odolné barvy a nadýchaný vzhled i po vyprání.
Recenze (107)
Ano
- měkoučké
- nebledne
- Moc teplý a krásný
- Žádný
Moc teplý a krásný
Báječné povlečení, hřejivé, nemačkající se, kvalitně ušité. Jiné již nekupuji. Perfektně zabalené a rychlá a včasná doprava. Super.
Výborný poměr ceny a kvality.
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👍
- Moc hezké
- Možná jsem čekala trochu teplejší variantu
- Nedá se sušit v sušičce
Příjemné, teplé
- Plyšová povlečení nejen vypadá krásně, e je příjemně teploučke
- Samé výhody
Já jsem nakupovala již nekimrat a jsem velmi spokonena
Je moc pěkny.doporučuji
Povlečení bylo zevnitř roztrhané
Jsem spokojená
- Mají hezký design
- Je to slabší mikroplyš
Super povlečení
Vše super
Určitě doporučuji. Povlečení z mikroplyše je prostě heboučké, měkkoučké a teploučké. Nežehlí se a dobře schne.
S povlečením jsem velmi spokojená
- Velmi příjemný materiál
Ten materiál ????.
- žádné
rozhodně doporučuji, velmi příjemné a hřejivé.
- hebké
- příjemné
- nevím
Krásné povlečení!
Obzvláště v zimních měsících je mikroplyšové povlečení TOP. To prostě musíš mít.
- Příjemný materiál
- Teploučký
- Hezké barvy
- Zip....
Povlečení je krasné,na jedné peřině jsem si navlékla zip ,jinak mi dělá radost
- Teplé, jemné, příjemné
- hebké velmi jemné
- druhá strana polštáře je jen šedá, asi jsem si nevšimla na fotografiích