Podobné produkty (27)
Tom Linen Lněné povlečení Jarní květ Velikost: 140x200, 70x50
Parametry a popis
| Rozměry | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Zapínání | Zip |
| Styl | Vánoční |
| Gramáž - g/m² | 230 g/m² |
| Materiál | mikroplyš |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Motiv | SNOWFALL |
| OBLÍBENÉ ROZMĚRY | 140x200 cm |
| SADY | přikrývka i polštář |
| TYP ZAPÍNÁNÍ | se zipem |
| Délka | 200 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Výrobce | XPOSE® |
Plyšové povlečení a sněhové vločky pro teplo do chladné ložnice Neodoláte sněhovým vločkám a hřejivému objetí? Pak vám toto ložní prádlo zaručeně udělá radost! V heboučkém mikroplyšovém povlečení SNOWFALL si chvíle odpočinku doslova užijete. Proč zvolit mikroplyš? Materiál mikroplyše je termoizolační, měkký a jemný. Tvoří jej mikrovlákno s krátkými chloupky, které má výjimečnou schopnost vytvářet v posteli útulno a teplo. Zachumlejte se do naší nabídky ložního prádla z mikroplyšu. Samozřejmostí je stálobarevnost, vzdušnost, dobrá savost v kombinaci s nenáročnou údržbou bez žehlení.
Recenze (68)
- příjemné
Mikroplyšové povlečení používáme v zimním období. Je příjemně teplé. A velká výhoda dobře se pere a hlavně se nemusí žehlit.
- Hezký se vtom spí,
- Je to delší o 40cm, ráno je to celé dokroucené
- Povlečení je měkounké a, příjemné. Ideální na zimní měsíce.
- Zabírá moc místa ve skříni????
- Vše
Krásné, perfektne ušité, žádná řídká látka. Mohu jen a jen doporučit.
Přesně jako na obrázku!krásné,teploučké!
krásné
- Není třeba žehlit, je hebké je teplé.
- Zatím jsem nezjistila
Povlečení je podle představ, jsem ráda že ho máme. Doporučuji .
Je to super ????????
- příjemný a heboučký material
jsem spokojená material je příjemný
- hezký, kvalitní produkt
- příjemný materiál i barvy
- je na zvážení hmotnost /váha/ povlečení
- Hřejivé
- Nechce se vám vstávat
Povlečení barevně odpovídá a je opravdu moc příjemné
- Vyhovuje nám materiál
- nezjistila jsem nevýhody
- pěkně zabalené
- jemné a měkkoučké
- zapínání na zip
- nic
Povlečené je krásné, odpovídá fotu.
- Teplé příjemné
Příjemné povlečení, doporučuji. Nakupuji už pouze mikroplyš.
- příjemné a teplé
Velmi příjemné na spaní.
Velmi spokojená ????
- Báječné
- krásné barevné ,teplé a měkké, nemusí se žehlit