Podobné produkty (14)
Parametry a popis
| Rozměry | 140 x 220 cm |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Rozměry přikrývka | 140 x 220 cm |
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Zapínání | Zip |
| Styl | Pruhované |
| Styl | Moderní |
| Styl | Elegantní |
| Gramáž - g/m² | 230 g/m² |
| Materiál | mikroplyš |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Motiv | AGNES |
| OBLÍBENÉ ROZMĚRY | 140x220 cm |
| SADY | přikrývka i polštář |
| TYP ZAPÍNÁNÍ | se zipem |
| Délka | 220 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Výrobce | XPOSE® |
Šedé plyšové povlečení 140×220 pro spánek v hřejivém objetí Mikroplyšové povlečení a vzor AGNES nabízí efektní přechod odstínů šedé v podkladu, který zdobí svěží bílé proužky. Pohodlí v ložnici není samozřejmostí. Prodloužené povlečení a materiál z jemného mikroplyše je ideálním kandidátem na navození té správné atmosféry a útulného tepla v každé posteli. Navíc mikroplyš nežmolkuje, nepoští chlupy ani barvu, a tak vám bude s dlouhou životností spolehlivě sloužit. Vaši pozornost upoutá i nenáročná údržba bez žehlení a praktické zapínání na zip. Spánek dorůžova si zasloužíte i vy! Prodloužený rozměr přikrývky je vhodný pro každého kdo se rád pořádně zachumlá pod deku. Ozdobte svou postel a ochraňte lůžkoviny i ve dne! Přehoz na postel či plyšové deky jsou na to ideální.
Recenze (53)
- Moc příjemný materiál a můžete používat jak V zimě tak i v létě, samostatně bez deky
- Teploučké povlečení
- Dobrý materiál
Krásné teplé a údržba bezva rychlé schnutí po vyprání jednoduše super.
- Prostě ňuňánkové
Rychlé dodání ,spokojenost
Už se těším až toto povlečení použijí, na omak velmi příjemné,heboucke,vzor pěkný.
- příjemný materiál
- hřejivý,na zimu jako dělaný
jine povleceni nez mikroplys nepouzivame a nakupuji cele ridine.super
Jsem spokojená s kvalitou,ale povlečení na deku mi přišlo s rozbitým zipem.Prišla jsem na to až po vyprání,takže ho musím dát na vlastní náklady opravit????
Příjemný materiál
Krásně jemnutke na dotek a barva ještě hezčí než na fotografii, doporučuji
- I po vyprání drží tvar i barvu????????????
Určitě doporučuji. Mikroplyš mám poprvé a už na zimu nechci jiné. Je krásně heboučké a nádherně se v něm spinká :-)