Podobné produkty (25)
Parametry a popis
| Rozměry | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Barva | MANDALA 1 |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Zapínání | Zip |
| Styl | Moderní |
| Styl | Elegantní |
| Styl | Vesmír a Duchovno |
| 3D Motivy | Mandala |
| Materiál | mikrovlákno |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Motiv | 3D |
| OBLÍBENÉ ROZMĚRY | 140x200 cm |
| SADY | přikrývka i polštář |
| TYP ZAPÍNÁNÍ | se zipem |
| Délka | 200 cm |
| Šířka | 140 cm |
| Výrobce | XPOSE® |
Povlečení s 3D mandalou pro proměnu interiéru a spokojený spánek Extravagance spojená s barevným motivem působivých mandal na černém podkladu ozdobí nejednu ložnici. 3D povlečení s mandalami, které jsou symbolem klidu a rovnováhy, vás uvolní a připraví na skutečný odpočinek. Materiál z mikrovlákna příjemně překvapí hebkým povrchem, který je prodyšný, pečlivě zpracovaný a pyšní se dobrými termoregulačními vlastnostmi. K povlečení se skvěle hodí další barevné povlaky na polštáře i plyšové deky, a to jak pro výrazný efekt, tak pro příjemné zahřátí.
Recenze (32)
- Krásné barvy
- Žádnou
Povlečení mandala se mě na tolik na netu zalíbilože jsem si ho objednal a můžu říct že jsem jsem byl moc moc spokojenej
Hezký motiv, barevně odpovídá vyobrazení. Akorát bych radši bavlněné, tenhle kluzký studený materiál moc nemusím. Vybráno jako kombinace k mikroplyšovému, aby bylo alespoň podobné, když stejné není v nabídce.
- Krásné barvy
- Materiál je velice příjemný, jen barvy jsou v reálu světlejší. Ale i tak se mi líbí. Jsem spokojená.
- Krásný potisk i barva
- Příjemný materiál
- Zahřeje
- Pěkně vypadá
- Příjemné na dotek
Mikrovlákno jsme zkusili poprvé. Ale zatím je vše Ok. (Mame pouze chvíli) Hodí se na zimu, zahřeje. Motiv na povlečení odpovídá fotce.
- Moc příjemný materiál na spaní,úplně heboucky.
Zboží pěkné, jako na obrázku, barvy jasné a materiál kvalitni
- Skutečně jako na obrázku
- Tenký materiál vhodný tím pádem i na léto
- I po roce vypadá povlečení pořád stejně
- Má to mizerné zipy, už jsem to přešila na knoflíky protože to byla tragédie
Klasické povlečení, pořizovala jsem druhé do páru
- krásné a originální
- příjemný materiál
- syté barvy