Podobné produkty (10)
Stojan na slunečník Outsunny plnitelný do 25 kg, čtvercový držák slunečníku, zátěžový stojan, pro slunečníky s průměrem tyče 38/48 mm, na balkon, tera
Outsunny Obdélníkový Stojan na Slunečník S Plněním 30 kg Vody a 40 kg Písku pro Tyč Parasolu Ø32/38/48 mm, Zahrada na Terase 49x49x36,5 cm Černá | Aos
Outsunny Stojan na slunečník, 4dílný plnitelný základ, 15kg / 18 kg s vodou nebo pískem pro křížový držák slunečníku, plastová černá | Aosom
Stojan na slunečník Outsunny do 25 kg, plnitelný s kolečky, čtvercový držák slunečníku, stabilizátor pro slunečníky s průměrem Ø38/48 mm, vhodný na ba
Parametry a popis
| Výrobce | Avenberg |
|---|---|
| Hmotnost | 25.5 kg |
| Materiál | ocelový plášť vyplněný betonem uvnitř |
| Barva | černá |
Hranatý stojan na slunečník ELITE v elegantní černé barvě je ideální volbou pro každého, kdo hledá stabilní a odolné řešení pro umístění svého slunečníku. S váhou 25,5 kg a rozměry 45 × 45 × 6 cm zaručuje tento betonový stojan na slunečník pevnost a stabilitu i pro velké zahradní slunečníky. Využijete ho na zahradě, terase, balkonu i u zahradního bazénu. Stojan na slunečník ELITE je vyroben z ocelového pláště vyplněného betonem, což zajišťuje jeho vysokou odolnost a dlouhou životnost. Praktický design umožňuje kompatibilitu s různými typy slunečníků a nabízí tak univerzální řešení pro vaše potřeby. Ke stojanu nezapomeňte pořídit i ochrannou plachtu na slunečník.
Parametry: • Typ: stojan na slunečník (hranatý) • Barva: černá • Váha: 25,5 kg • Rozměry: 45 × 45 × 6 cm • Průměr pro slunečníky: 36/38/48 mm • Materiál: ocelový plášť vyplněný betonem uvnitř • Záruka: 2 roky • Návod k obsluze v českém jazyce
Recenze (17)
- poměrně stabilní.
- nutno ještě přiložit závaží při středním větru
Super věc
- Udrží i dvojitý slunečník
- Cena
- Jelikož je těžký tak horší manipulace ????????
- Je těžký ale to je potřeba ????
Stojan na slunečník vypadá velmi dobře a splňuje co bylo doporučeno ???????? jsme velmi spokojeni ????????
- Těžký
- Snadná montáž
- Stabilní
- Hezké provedení
- Žádné
Já jsem s podstavcem moc spokojená.Vypadá, že bude dobře sloužit.