Halmar Masážní křeslo AGUSTIN-M šédé
Doporučujeme
Podobné produkty (20)
Autronic Relaxační křeslo s elektrickým ovládáním TV-7072 Barva potahu: Béžová
Parametry a popis
| Barva | šedá |
|---|---|
| Šířka | 75 cm |
| Výška | 107 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hloubka sedu | 52 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Šířka sedu | 46 cm |
| Distributor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 92 cm |
| Hmotnost | 33000.000g |
| Výrobce | Halmar |
Rozkládací křeslo AGUSTIN M je pohodlným nábytkem do obývacího pokoje zařízeného v loftovém stylu i do klasického zařízení interiéru. Křeslo zapadne do moderních trendů interiérového designu a zajistí každému členovi domácnosti relaxaci po náročném pracovním dni. Křeslo má pohodlný sedák a opěradlo upravené jako ušák. Měkké područky doplňují celou konstrukci a poskytují maximální pohodlí. Křeslo AGUSTIN M disponuje polohovací funkcí a masážní funkcí. Látkové čalounění je odolné a především měkké a příjemné na dotyk s tělem. Určeno pro svépomocnou montáž. Nosnost:
120 kg
Rozměry:
šířka: 75 cm hloubka: 92 cm výška: 107 cm výška sedu: 45 cm
Recenze (3)
- Pohodlné.
- Snadné sestavení za pár minut bez použití nářadí.
- Cena.
- Chybí kapsa na ovladač.
- Přeci jen bych čekal trochu víc masáž, je to spíš relaxace. Ale příjemná!
No, pojem "masážní funkce" jsem si představoval trochu jinak. Před pár lety jsem seděl za 10 Kč na křesle v obchoďáku, tam mi jezdili po zádech křížem krážem nějaké válce, třáslo to se mnou...prostě masážní křeslo. Tohle křeslo tak nějak vrní a vibruje a hřeje záda. Ale za ty peníze myslím, že to je docela dobrá koupě. Dá se plynule polohovat do skorolehu a večer u televize, nebo se sluchátkama na uších je na tom docela hezká relaxace. Vlastní polohování je celkem bez problémů. Elektrika by byla příjemnější ale za tu cenu...v pohodě. Co mi docela chybí, je taková nesmyslná drobnost: kapsa na ovladač. To bych u tohoto výrobku považoval za samozřejmost. Posezení i materiál jsou velmi příjemné. Celkově hodnotím jako velmi dobré.