Doporučujeme
Další nabídky
Podobné produkty (6)
Parametry a popis
| Kolečka | na kolečkách |
|---|---|
| Područky | s područkami |
| Materiál sedáku | PUR |
| Materiál opěráku | síťovina |
| Požadované vlastnosti | s opěrkou hlavy |
| Barva | černá |
Kancelářská židle Deluxe vás podpoří při každodenní kancelářské práci. K tomu vám pomůže ergonomický sedák, dvě ergonomicky tvarované područky a prodyšná zádová opěrka potažená síťovinou. Stolní židle je vyrobena z umělé kůže, která se snadno udržuje a lze ji snadno a rychle sestavit. Výšku sedáku otočné židle lze plynule nastavit pomocí plynové pružiny. Zároveň je otočný o 360° a ideálně si nastavíte funkci houpání – díky nastavení stupně tvrdosti. Stabilní základna pracovní židle je vybavena pěti bezpečnostními kolečky. Své manažerské křeslo tak můžete snadno přepravovat.
Výhody produktu:
- ergonomicky tvarovaná zádová opěrka
- extra silné polstrování sedáku
- prodyšný potah ze síťoviny
- plynule výškově nastavitelné pomocí plynové pružiny
- funkce kolébky s nastavením stupně tvrdosti
- stabilní a vysoce kvalitní
- chromovaná základna s 5 bezpečnostními kolečky
- rychlá a snadná montáž
Technické specifikace:
- celková výška: 113 – 122 cm
- výška sedu: 49 – 58 cm
- výška područky: 67 – 76 cm
- sedák (ŠxH): 51 × 52 cm
- opěradlo (DxŠ): 67 × 48 cm
- Ø hvězdicové základny: 67 cm
- nosnost: max. 110 kg
- materiál imitace kůže: polyuretan
- materiál potahu sítě: (100% polychlorid, základní látka 100% bavlna)
- materiál rámu: chromovaná ocel, plast
- barva: Černá
Obsah balení:
- 1 x kancelářská židle Deluxe
- 1 x návod k montáži
- 1 x montážní materiál
Recenze (5)
- Docela pekna zidle za rozumny penize
- Akorat, ze za ty penize je sejdrem...
Je krive, po smontovani a sestaveni zjistite ze je sejdrem, soudruzi udelali nekde drobnou chybu... Jenze kdo by to zase rozmontovaval, skladal a posilal zpet... Tak proste sedim sejdrem...
Není pohodlná.
- Velká nosnost
- Kovový kříž
- Cena
- Výška židle
- Područky co jsou u židle nejsou dle mého dobré
- Zbytečně dlouhý sedák, mezi lýtkem a sedákem není moc místa
Kdo chce super kvalitní židli tak ať si takovou koupí. Tato má mít nosnost a zatím drží. Za mě jsou ty područky celkem k ničemu takže jsem je tam ani nedával. Jsou prostě moc nízké. Ale celková výška židle to bych řekl že se nemusí bát ani člověk přes dva metry. Já měřím 190 a je to první židle kterou nemám až úplně nahoře. Sedák je za mě až zbytečně dlouhý.