Z Ameriky do Paříže: 18 top úlovků pro cestovatele

Láká vás volání dálek, ale jediné cestování, kterého se vám dostává, je to prstem po mapě? Nevadí. Stačí si domů pořídit originální doplňky, díky kterým budete své vysněné destinaci zase o kousek blíž.

Se srdcem cestovatele

Kdepak, neradíme obklopit se suvenýry a opatrovat lapače prachu. Uchovat vůni dálek se vám podaří se stylovými doplňky. A kdy poznáte, že je nejvyšší čas hodit stereotyp za hlavu a opět vyrazit do neznáma? Stačí se podívat na hodiny.

Paříž: Mekka francouzské módy

Nenajdete stylovější a romantičtější místo, než je Paříž. Milostnou aféru s magickým městem vám bude připomínat nejen Eiffelova věž, ale i ležérní móda šarmantních Pařížanek. Stylové kousky (jako) z Paříže jsou elegantní a osobité – třeba jako nástěnné hodiny s nápisem na míru nebo plechový hrnek s duší Francie.

New York, New York

Socha svobody, Pátá Avenue, Wall Street… I tak vypadá New York. Život ve Velkém jablku jsou ale hlavně nekonečně velké mrakodrapy, mosty a záplavy žlutých taxíků. Vyjímat se budou nejen jako plakát na zdi, ale i na úložném boxu, povlečení nebo koberci.

Na skok v Londýně

Centrum britské metropole nejsou jen telefonní budky, doubledeckery a gardisté. Londýn se po staletí převléká do červené, proto jsou doplňky s rudou barvou téměř nutností. A čaj o páté? Ten servírovat jedině s tácem plným britských sušenek.

Markéta

Přečtěte si také