Toaletka: stolek jenom pro ženy

Nemusíte být šlechtična s trvalou adresou na zámku, abyste si dopřála malý kout pro sebe. Toaletka je sice úzce spojená s aristokratickým životem a časy dávno minulými, přesto má své místo i v moderním interiéru. Kromě toho, že je zajímavým doplňkem každé ložnice, stane se také vašim malým útočištěm. Klidovou zónu oceníte zejména při ranním spěchu a litých bojích o koupelnu.

V jednoduchosti je krása

Na trhu je nepřeberné množství toaletních stolků. Chybu neudělte, pokud sáhnete po decentním kousku s jemnými liniemi. Ten nejjednodušší design obsahuje zhruba jednu až dvě zásuvky na kosmetiku. Aby se šetřilo s plochou, jeden z úložných prostorů může být skrytý v desce stolu. Nevíte, kam toaletní stolek postavit? Nejlépe mu bude v ložnici u okna. Co přirozenější světlo, to přirozenější make-up.

Zrcadlo, zrcadlo…

Toaletka není kompletní bez toho správného zrcadla. To by mělo být dostatečně velké, aby v něm jeho majitelka mohla zhlédnout celou svou tvář. Pokud se nespokojíte jen s kosmetickým zrcátkem, zkuste toaletní sestavy a komody s pořádným nástěnným zrcadlem. Nejenže je s ním líčení opravdu komfortní, ale navíc prospěje i vašemu interiéru, který opticky zvětší a prosvětlí.

Toaletka trochu jinak

Pokud je pro vás toaletka i přes svůj moderní design nábytkem minulosti, zkuste jeho moderní alternativu: třeba futuristický model zavěšený na zeď. Podobně jako stolek se skrytým úložným prostorem jej můžete využívat nejen k líčení, ale také jako psací stůl. Chcete naopak toaletku přímo profesionální? Pak nešetřete na úložných prostorech. Toaletní sestava s dostatkem zásuvek poslouží nejen na make-up, ale také uskladňování šperků a bižuterie.

Martina

Přečtěte si také