Stylové bydlení Katky z Wooliere

Krása a styl jako životní potřeba. To platí v případě Wooliere – nejen pokud jde o oděvní doplňky, které vyrábí Katka a její partner Zdeněk, ale i o bydlení. Katka s rodinou vyměnila malý byt v novostavbě za větší ve starém, cihlovém domě. Její láska k severskému designu se promítá i do jejího bydlení. Tlumené barvy, velké vzdušné prostory, jednoduchost, důraz na detail.

Stěhování probíhalo před pár měsíci, takže zařizování je ještě v plném proudu. Vše je výsledkem Katčina nadšení a šikovných rukou jejího muže. Gramofon si nese s sebou svůj příběh, ostatně jako většina věcí v tomto bytě. Je původní, originál po rodičích. Židle je úlovek z bazaru, stejně jako mosazné svícny. Obrázky v dětském pokoji jsou od kamarádky malířky a ilustrátorky Petruccye. Ani konferenční stolek nemůže být také ledajaký. Společně s pohovkou je výrazným prvkem, který umí doladit celkový vzhled místnosti. V tomto případě byly zvoleny mramorové stolky, které dokonale zapadají a působí harmonickým dojmem. Mramorové konferenční stolky nebyly zakoupeny v obchodě, jsou vyrobeny přímo kameníkem.

Katka nám prozradila její přání na nábytek a doplňky, které objevila na Favi

Proč nás Katka zaujala

Katka s rodinou krásně bydlí, ale vyrábí i krásné věci. Šály, šátky, čepice, to a mnohem více. Všechno v maxi velikostech pod značkou Wooliere. Wooliere je svět (nejen) vlněných oděvních (nejen) doplňků, které jsou většinou vyrobeny ze 100% vlny a pravé kůže. Jejich společným znakem je velmi často maxivelikost. Všechny výrobky, které ve WOOLIEREsvětě najdete, jsou buď jedinečné, nebo jsou vyrobeny ve velmi malém počtu kusů. A ani ty zdánlivě totožné, nejsou nikdy zcela stejné. Všechny výrobky jsou vyrobené převážně ručně a koupit lze jen ty, které jsou v aktuální nabídce. „Je to pro mě hlavně radost,“ říká Katka s úsměvem.

Najděte si Wooliere na Facebooku nebo na Instagramu. Pokud se vám líbí obrázky nad komodou v dětském pokoji, více najdete na Petruccya.com

Martina

Přečtěte si také