Stolní lampičky: originální kousky podle barvy

Rádi byste zvelebili vaši ložnici, ale nechcete provádět příliš radikální změny? Zkuste vyměnit stolní lampičky a poznejte okamžitý rozdíl. Pro snazší údržbu volte spíše lampičky kovové či skleněné. Lampičky z textilu zase působí luxusněji, je tedy na vás, co upřednostníte. Pozor si však dejte na žárovky, kterou do lampičky budete montovat. Ta nesmí přesahovat stínidlo, jinak by vás nepříjemně oslňovala.

Stolní lampičky se samozřejmě dají pořídit v různých velikostech, originálních designech a barvách. Usnadnili jsme vám práci a rozdělili je podle barevné škály. Upřednostníte klasické bílé, tajemné fialové nebo luxusní zlaté?

Bílé lampičky

S bílými lampičkami nikdy nic nezkazíte. Díky své univerzální barvě zapadnou opravdu kamkoliv. Navíc působí čistým a vzdušným dojmem.

Černé lampičky

Černá barva nemusí být jen negativní. Do ložnice se navíc tmavé barvy hodí. Je to v podstatě jediná místnost, která tmavou barvu vítá. Už jen proto, že zde trávíme čas v noci, kdy spíme.

Zlaté lampičky

Zlatá je barva luxusu a elegance. Hodí se především do pokojů zařízených v bílých, béžových a hnědých barvách. Vyjímat se však bude i modré či fialové ložnici.

Stříbrné lampičky

Stříbrná patří mezi další univerzální barvy. Stříbrné lampičky můžete umístit téměř do jakékoliv ložnice.

Modré lampičky

Modrá barva je pro ložnice velmi ideální. Velmi si rozumí s bílou a odstíny hnědé. S lampičkou modré barvy bude vaše ložnice ojedinělá a pozitivní.

Červené lampičky

Červená se výborně snoubí s bílou a černou. Tato kombinace působí velmi moderně a svěže. V červené barvě však volte spíše doplňky, proto červená lampička spolu s dalšími doplňky je výbornou volbou.

Zelené lampičky

Zelená je barvou přírody. Proto si velmi rozumí s hnědou nebo bílou. Bílá zeď, dřevěný nábytek, zelené ložní prádlo a zelená lampička zajistí dokonalou souhru ložnice.

Fialové lampičky

Fialová barva je další ideální barvou do ložnice. Díky své mystičnosti působí uklidňujícím účinkem a navíc vypadá luxusně.

Zábavné lampičky pro děti

A nakonec to nejveselejší. Originální lampičky pro děti, které probudí jejich fantazii. Stolní lampičky skvěle doplní a doladí dětský pokoj.

Martina

Přečtěte si také