IKEA   IKEA

Praktické i originální věšáky na klíče

„Kde mám zase ty klíče?“ Tak tuhle otázku si už klást nemusíte. Klíče od bytu, těžké svazky od kanceláře i drobné klíčky, u kterých už vlastně ani nevíte, k čemu patří, budou mít konečně své místo. Věšáky na klíče navíc nejsou jen praktickým pomocníkem, který vám usnadní každodenní hledání. Umí být i originálním doplňkem, který oslní každou návštěvu – hned za dveřmi!

Ty nejlepší kousky jsme pro vás našli na Bonami

Aby se na klíče neprášilo

Skříňky a malé kabinety na klíče jsou praktické hned z několika důvodů. Uchráníte klíče od prachu a zároveň budete mít svou „sbírku“ lépe organizovanou. Místo bezcílného přehrabování bude hned jasné, co na kterém háčku visí. Kromě klasických dřevěných skříněk si můžete za dveře pořídit takové, které jsou i zajímavým prvkem v interiéru. Třeba u designové skříňky ve tvaru nápojového automatu si budou muset návštěvníci dvakrát rozmyslet, s čím vlastně mají tu čest.

Multifunkční pomocník

Věšák nemusí sloužit jen na klíče. Šetřete prostor a vypomožte si multifunkčním pomocníkem. Skříňky a kabinety jsou často vybaveny držáky na poštu či šátek. Pořídit můžete i magnetické nástěnky. Ty udrží nejen klíče, ale i vzkaz, který těsně před odchodem nepřehlédnou ani ty největší opozdilci.

Mít to na háčku

Háčky jsou léty prověřená klasika – stačí popadnout klíče a jít. Zkuste na to jít tentokrát originálně a místo pár hřebíků do zdi sáhnout po hravém designu. Nástěnné držáky s kovovými klíčenkami pomohou každému klíčku najít své místo. Nebo dejte háčkům sbohem úplně a pořiďte si do předsíně designový regál na klíče.

Hravé vychytávky

Kvůli háčku na klíče už není potřeba vrtat díry. Stačí si pořídit samodržící věšák na. Sám bude držet i samotný klíč, pokud si pořídíte jeden z magnetických háčků, který udrží i objemný svazek klíčů. Opravdovým hitem se pak stávají tzv. „zásuvky“ na klíče. Kromě svých vizuálních předností si jej nebudou moct vynachválit chroničtí zapomnětlivci – opravdu totiž nehrozí, že byste své klíče jen tak přehlédli.

Martina

Přečtěte si také