Kavárna co nás okouzlila chutí i designem

Máme tip jak zaručeně dobře posnídat

Někdy je tím nejlepším startem ta nejlepší snídaně. Pokud jste z Prahy, jste krok od skutečného kavárenského skvostu. Pokud z Prahy nejste, naplánujte si výlet a onen kavárenský skvost si nenechte ujít. Čeká na vás hořčice od mnichů z kláštera Nový Dvůr, paštika z divočáka, sýr od ovcí, které se pasou na horských loukách na pomezí Rakouska a Itálie, poctivý domácí kečup a mnoho dalších příběhů. Výtečné suroviny podtrhuje dokonalý interiér.

Přijďte si dát kávu a dobrou snídani do Food Story Kavárna Food Story

Filozofie Food Story

Jsme česká firma, která v naší zemi, po Evropě a prakticky po celém světě vyhledává pěstitele, chovatele a další výrobce potravin a nápojů, jejichž produkty pak nabízíme vám. Dbáme na to, aby se vždy jednalo o poctivé lokální firmy. Ne takové, jejich tradiční tvář využívá ve skutečnosti nějaký velký nadnárodní producent nebo obchodní řetězec – vybíráme pouze ty, které nám za kvalitu ručí svým jménem a prací.

Abychom se my sami mohli za jejich záruku postavit, sázíme vždy na vzájemné osobní poznání a přátelské vztahy. Jako se do dobré restaurace rádi vracíte nejen kvůli jídlu, ale i kvůli personálu a celkové atmosféře, budujeme si i my prostředí důvěry s našimi dodavateli. A tento přístup od nás můžete očekávat také vy, naši zákazníci.

Martina

Přečtěte si také