IKEA   IKEA

Čtyři barvy do koupelny, které vám zlepší náladu

Rána jsou těžká. Obzvlášť když vaše první kroky vedou na studené dlaždičky do neosobní koupelny. Ta by přitom měla být místem, které vás po probuzení nabije pozitivní energií. Jak na to? Pusťte do své koupelny barvy. Žádné velké přestavby nejsou třeba. Začněte se s barevnými doplňky, které vám zaručeně zvednou náladu. I kdyby zrovna zazvonil budík.

Žlutá, lék na všechny chmury

Žlutá podporuje aktivitu, dodá energii a rozežene i ty nejčernější chmury. V kombinaci s černou a bílou vytvoří bydlení přímo po skandinávsku. A když se po ránu podíváte do žlutého zrcadla, těžko se cestou do práce budete mračit.

Vášnivá rudá

Červená je barva temperamentu a vášně. Dodá vám energii nejen na ráno, ale na celý den. Dráždivou rudou tlumí bílá, proto jsou v koupelně nerozlučnými partnery. Do červené můžete ladit vše od lékárničky po úložné boxy.

Modrá pro kliďase

Modrá je symbolem čistoty, klidu a míru. Pokud chcete svůj den začít zlehka, pak je koupelna laděná do tyrkysu přesně to, co potřebujete. Světle modré tóny podtrhne černý detail.

Zelená pro zdravé oči

Odstíny zelené nenamáhají oči. Zároveň vás spolehlivě nabijí pozitivní energií, zklidní psychiku a zvyšují pozornost. Zelená na vás působí příliš studeně? Zkuste křiklavé a syté odstíny kombinovat se žlutou a oranžovou.

Markéta

Přečtěte si také