Bydlení blogerky Jany, která šije kabelky i hračky

Šije, píše, žije, bloguje. Jana je maminka dvou dětí, která na mateřské dovolené nelenila a začala šít kabelky. Nejdřív hlavně pro sebe, ale po velkém zájmu je začala prodávat. Interiér jejího bytu je jako ona sama. Je plný nápadů, dobré energie, úsměvů a chuti k tvoření i hraní.

„Bydlíme v docela malém bytě v Olomouci. Co mu chybí na metrech čtverečných, to nám ale vynahrazuje svou světlostí. Bílá barva je pro mě základ, který ale doplňuji podle momentální nálady o ostatní barvy. Zrovna právě vítězí světle růžová. Miluji kombinaci nového a starého. Takže u nás najdete skříně z antiku, židli od popelnice, obrazy od kamarádů ale i pár designových kousků. Plus hromada mnou šitých doplňků. A dohromady to docela funguje. Je to hravé, veselé…prostě jako já a vlastně asi jako můj blog.”

Jana nám prozradila její přání na nábytek a doplňky, které objevila na Favi

„Nejvíc mě na našem bydlení baví, že není dokonalé, dokončené. A taky tolerance mého muže. Zkusit zase něco nového, podvacáté přestěhovat obývák, změnit dekorace a převléct pokoj do jiné barvy. Mám ráda náš byt a ještě raději se vracím vždy domů. To je docela dobrý základ, ne?”

Věříme, že se vám návštěva líbila a zveme vás k Janě Jana Grešáková

Martina

Přečtěte si také