Blogeři radí: nesmrtelné barevné kovy

Jejich domov nás okouzlil. Ač se říká, že dekorace jsou doménou žen, v jejich případě to neplatí. Tomáš a Pavel z blogu brown eyed couple. nám připravili článek s tipy, aby i váš domov mohl mít nádech originality a útulna.

Stejně jako v módě i v interiérech jsou trendy, které přichází a zase odchází. Slovo trend si sebou v češtině nese stigma jako něco dočasného, něco co nevydrží příliš dlouho. Jsou ovšem trendy, tedy směry chcete-li, které zůstávají. Jedním takovým jsou barevné kovy, které jsme si doslova zamilovali. Vždyť kdo říká, že musíte jíst stříbrnými příbory nebo vařit vodu ve fádní konvici? Asi nejvíce nás baví jejich použití právě v kuchyni, kde dokážou udělat i každodenní činnosti zábavnější.

S bronzovou nemůžete šlápnout vedle, krásně rozjasní každý interiér či ozvláštní vaši tabuli. V nabídce najdete nejrůznější svícny, košíky, poličky, vykrajovátka nebo již zmíněné příbory a konvice. Pokud v kuchyni trávíte hodně času, doporučujeme si pořídit také bronzové hrnce. Nejenže vypadají úžasně a můžete je mít krásně pověšené nad linkou, ale šetří také energii. Dalším barevným kovem je mosazná. Mosazná váš interiér obohatí a dá mu nádech luxusu. S mosaznými doplňky ovšem pozor, abyste nevypadali jako na zámku. Nejlépe budou vypadat zkombinované s rustikálnějšími a syrovějšími kousky v přírodních barvách. Vybrali jsme vám několik kousků, takže ať už vám padla do oka bronzová, zlatá nebo mosazná, stačí jen pár kliků a budete je mít doma!

Skvělá bronzová

Nesmrtelná zlatá

Uctivá mosazná

Martina

Přečtěte si také