Batman, Superman? Superhrdinové v interiéru baví

Srdce každého komiksového hrdiny musí zaplesat. Váš oblíbený barevný rek bude svádět litý boj se silami zla i ve vašem bytě. Stačí si vybrat svůj tým. Tak kterýpak ze superhrdinů to bude: Batman, Superman, Captain America nebo snad zelený Hulk?

Batman

Netopýří muž a ochránce Gothamu bude dohlížet i na váš interiér. Chybět v něm nesmí černá, tóny modré a žlutá. Právě žlutá v kombinaci s šedými tóny vyvolá temnou atmosféru Gothamu i bez nezaměnitelného emblemu. A kdyby se vám po Batmanově signálu stejně zastesklo, pořiďte si stolní lampu. Do pokoje vrhá takový kužel světla, který by bez váhání následovat i samotný Batman.

Superman

Muž s nadlidskými schopnostmi by neměl chybět v pokoji žádného komiksového znalce. Nové i starší tváře Clarka Kenta připomenou originální plakáty a fototapety na stěnu. Skalní fanoušci se nemusí zdráhat a pochlubit se velkým eS na domácích textiliích, jako jsou polštáře nebo povlečení. Pokud však podobně jako Clark Kent svou pravou (fanouškovskou) identitu skrýváte, sázejte pouze na barvy. Kombinace žluté, červené a modré to řekne dostatečně jasně.

Kapitán Amerika

Vlastenecký hrdina bojuje proti nacistům i nudě v interiéru. Dejte vale obyčejnému světlu a svou zeď nechte dobýt Kapitána Ameriku. Kromě akčních plakátů si na ni zavěste nástěnné světlo ve tvaru štítu známého bojovníka. Je nejen svítidlem, ale i bezvadnou dekorací v jednom. Kromě svítidla totiž dostanete i samolepku připomínající trhlinu. Sílu udatného hrdiny připomene i panenka Hero. Potěší všechny komiksové nadšence, kteří mají volno na komodě nebo polici v knihovně. Zmenšeného Kapitána Ameriku si mohou postavit samostatně i jako součást většího dekorativního zátiší.

Hulk

Hulk, zelený hrdina, který má problém držet svou zlobu na uzdě, se bude perfektně vyjímat na zdi. Čím větší a hrozivější Hulk, tím samozřejmě lepší! Zelenkavý odstín prchlivého superhrdiny se může opakovat i na nábytku. Zelené akcenty kombinujte pro odlehčení třeba s bílou.

Martina

Přečtěte si také