Veselé, barevné kuchyňské spotřebiče

V dnešní době nás prodejci zahlcují nekonečnou škálou barev, ve kterých si můžete pořídit kuchyňské spotřebiče. A proč tedy této možnosti nevyužít a nesladit kuchyň do veselých barev? Navíc pokud se nedokážete rozhodnout, která barva se vám líbí nejvíce, můžete si koupit kuchyňský robot v jedné barvě a varnou konvici zase v barvě jiné a přesto spolu budou ladit. Nejlépe uděláte, pokud si výrobky pořídíte od jedné firmy, kdy se shodují jak barvy, tak design. Navíc se nejedná o žádný luxus, výrobky se dají pořídit za běžné ceny. Dnes jsme se zaměřili na několik nejběžnějších barev a ke každé našli několik kuchyňských spotřebičů, které by neměly chybět v žádné kuchyni.

Ohnivá červená

Červená dodává chuť k jídlu, je energická a vyzařuje sebevědomím. Pokud je to právě to, co hledáte, nechte se inspirovat následujícími produkty.

Poklidná zelená

Zelená má naopak uklidňující účinky. Přece jenom je barvou přírody, a proto především její tmavé odstíny skvěle zapadnou do kuchyně v přírodním stylu. Veselé až křiklavé odstíny se zase lépe hodí do kuchyní v moderním stylu, nejlépe do takových, které jsou zařízené v bílé barvě.

Modrá je obloha...

Modrá barva je vhodná, pokud vyhledáváte rovnováhu, soulad a klid. Jedná se sice o studenou barvu, má na nás však velmi pozitivní účinky. Navíc, modrá je dobrá.

Zamyšlená fialová

Pokud vás láká tajemno a mystika, pravděpodobně vás láká i fialová barva. Tato barva zapadne téměř kamkoliv, snoubí se totiž s širokou škálou jiných barev. Touto barvou proto nikdy neprohloupíte.

Zářivá žlutá

Jste-li veselý, otevřený typ, který má rád teplo, pak zaručeně sáhněte po žluté. S tou vám nikdy nebude zima a navíc podporuje chuť. Veselá chutná kuchyň? Co jiného si přát.

Jen růžová to může být...

Růžová prý zvyšuje chuť na sladké, zároveň je však plná jemnosti a lásky.

Martina

Přečtěte si také