Portfolio O nás

Mám velkou radost, když lidé milují a jsou šťastní ve svém „DOMA“.

Z potřeby a obrovské chuti pomáhat lidem měnit své prostory, jsem i já změnila svou profesní dráhu a od roku 2009 jsem se naplno začala věnovat interiérovému designu. Dva roky jsem měla možnost získávat zkušenosti při spolupráci s uznávanou designérkou paní Gabrielou Goldovou.

Mou radostí je navrhovat a řešit Vaše bydlení. Váš domov nemusí být vždy velký, ale chytře a útulně řešený. Navrhování kanceláří či ostatních komerčních prostor je pro mě výzva, protože do účelného zařízení musím přenést individualitu klienta společně s racionalitou a efektivností.

Při řešení vycházím ze svých zkušeností, talentu a také z vybudovaného zázemí kontaktů. Řešení provádím pomocí 3D softwaru, takže není problém při konzultacích návrhy upravovat, aby byla plná spokojenost s definitivním řešením.

Obytné prostory jako jsou kuchyň, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, vstupní hala a sociální zařízení lze zpestřit různými interiérovými doplňky, a tak vznikne moderní interiérový design s respektováním účelného využití každého prostoru.

Podle Vašich požadavků zpracuji návrh řešení a ráda Vás provedu 3D vizualizací, která bude zahrnovat celkový pohled na prostor včetně návrhu nábytku, podlah, dekoru stěn a barevného sladění.

http://www.midesign.cz/